Nīgrandes pagasta Janševska 6-klašu pamatskolas vākums

Fails
1726-Nigrandes-pag-Jansevska-pamatskola-04-0021
AtšifrējaEmis
Pabeigts
Pārbaudīts
Izveidots2023-09-22 14:53:30
Labots2023-09-22 15:04:26
AtšifrējumsZēns arī paklausīja. Pēc lielākas izrunāšanās saimnieks zēnu pieņēma par botes pārdevēju. Līdz bij pieņemts jaunais pārdevējs, veikalā nāca daudz ļaužu pirka mantas, ka nespēja visiem piedot. Drīz saimnieks tika pie lielākas turības. Viņš savu veikalu paplašināja un pieņēma jaunus zeļļus. Saimnieks kļuva drīz vien bagāts. Nu citi veikalnieki to dabūja vināt un gribēja zēnu dabūt, pie sevis. Zēns tomēr negāja un saimnieks ar katru dienu kļuva bagātāks.

3160

Stīvu iebāž, lunkanu izrauj. (Linu kulšana)
Šīs visas ziņas ievācu no Nīgrandas pagasta Biržnieku mājām Friča Adamopfska, kas ir 66 gadus vecs.

3161

Rozes vārdi.
Mūsu Kungs Jēzus Kristus gāja dārzā un noplūca 3 rozes, tā viena savītusi tā otra sakaltusi un tā trešā aizbēga. Tā savīsti, tā sakalsti un tā bēdzi, tā ļaunā roze. Iekš tā vārda Dieva tā Tēva, Dieva tā dēla, un Dieva tā svēta Ozosa Āmen Āmen Āmen.

3162

Ugunsgrēka vārdi.
Mūsu Tēvs debesis Kungs Dievs - Radītājs visu lietu un bijājams un spēcīgs, taisns un žēlīgs. Tu vienīgs bērniņš un labritajs. Tu vienīgs taisns. Tu visuvarenais un mūžīgais, kas Izraēli pestī no visa ļauna pasargi Tavu daļu
Atšifrēt tekstu
Atslēgvārdi
AtšifrētIzvēlies cituBiežāk uzdotie jautājumi

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.

Tēzaurs