Nīgrandes pagasta Janševska 6-klašu pamatskolas vākums

Fails
1726-Nigrandes-pag-Jansevska-pamatskola-04-0022
AtšifrējaEmis
Pabeigts
Pārbaudīts
Izveidots2023-09-22 16:26:41
Labots2023-09-22 16:49:03
Atšifrējumsun svētī to + + + Mūsu tēvs debesīs u. t. t.

3163

Tiesas apsūdzētā vārdi.
Tiesas dienā, tiesas istabā esot sekoši vārdi jāskaita: ''Jēzus no nāceretes jūdu ķēniņš apžēlojies - par mani slims, slims, tūlīgs Dievs elvēco tam nebij ecejas, otram nebij muta, trešam nebij mēles, ceturtais bij mēms un tā visiem maniem ienaidniekiem būs palikt pret mani mēmiem. Es vilks -, tu jērs, es urlo tu jērs āmen.

3164

Pretnobili.
Bēgat Jūs baisi gari, jo vadoni Jēzu nāk pie manis iekšā Visuspēcīgā vārdā Dieva tā Tēva + Dieva tā Dēla + Dieva tā svētā Gara Āmen.
Šie vārdi 3 reiz jānoskaita.

3165

Lielām sāpēm.
Lolum sāpe, uguns plusa, solu, tārpi melnās bultas rozes visas plusas! Jēzus vārdā izdilstat kā vecs mēness sakalsti, kā jūros niedra izdziesti kā mironis Āmen augstais Dievs, stāvi tu pati klāt iekš tā vārda Dieva tā Tēva, Dieva tā Dēla Dieva tā Svētā Gara! Āmen.

3166

Galvas sāpēm.
Tavām galvas sāpēm vajag pazust ka koku lapām kā rasa no zāles nozūd kā līķis kapā satrūd. Iekš tā vārda Dieva tā Tēva, Dieva tā dēla, Dieva tā Svētā Ojiri Āmen.

3167

Lauzumam.
Lauzums pret lauzumu, aci pret aci
Atšifrēt tekstu
Atslēgvārdi
AtšifrētIzvēlies cituBiežāk uzdotie jautājumi

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.

Tēzaurs