Collection of Harijs Sūna

1969-Harijs-Suna-04-0035
TranscriberIeva Sīmane
CompletedYes
AcceptedNo
Updated2022-01-26 23:54:47
Transcription (text)III Spēle.
Lēnāk brauksi tālāk tiksi.
Laukumā tiek novilktas divas robežsvītras, pēc iespējas tālāk vienu no otras. Spēles dalībnieki nostājas vienā līnijā pie pirmās norādītās robežas. Viens dalībnieks kurš uzsāk spēli nostājas ar muguru pret pārējiem dalībniekiem apm. 3 soļus aiz otrās robežlīnijas. Dalībnieks kurš uzsāk spēli nostājas ar muguru pret pārējiem dalībniekiem apm 3 soļus aiz otrās robežlīnijas. Dalībnieks kurš uzsāk spēli sāk skaitīt, viņš skaitīšanu var izdarīt cik ilgi grib, bet pārējie dalībnieki pa to laiku virzās uz priekšu, lai aiztiktu līdz otrai robežlīnijai.
Ja dalībnieks kurš uzsāka spēli pēkšņi pārtrauc skaitīšanu un momentā pagriežas pret pārējiem dalībniekiem un ievēroja tos dalībniekus, kuri tai laikā virzījās uz priekšu, tad viņam šiem dalībniekiem jāliek aiziet atpakaļ līdz 1. robežlīnijai, kur uzsāka virzīšanos. Kurš pirmais nonāks pie otrās robežlīnijas tas būs uzvarētājos un varēs uzsākt spēli no jauna.
1) Skolā 3. klasē
2. Skolā 3. klasē
a) no savas paaudzes biedriem,
b)
c)
3)Jauktajam sastāvam. Visiem skolēniem pamatskolas grupā.
4) Populāra tai laikā skolēnu vidū.
5) Vēl tagad skolā skolēni spēlē šo spēli.
Transcribe text
Atslēgvārdi
@@Transcribe@@@@Choose another file@@@@FAQ (in Latvian)@@

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies. Read more.